KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 13592083
nr 1359 2083
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 43/75. Motivet: 67x51cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
måndag 9 november 2020
kl 19:42:31
James Coignard
Läs mer om James Coignard